SPŁYWY KAJAKOWE


Organizujemy spływy kajakowe dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych na rzekach Wierzyca i Wda. Zorganizujemy integrację firmową na kajakach, jak i wycieczkę rodzinną.

Zapewniamy kajaki 1 i 2 osobowe z laminatu oraz nowoczesne kajaki typu "Sprinter" z polietylenu, sprzęt asekuracyjny, wiosła, opiekę ratownika WOPR, ubezpieczenie NW, oraz transport osób i sprzętu. Nasze bazy znajdują się w Ocyplu, Osieku i Owidzu
Cennik  

Spływ jednodniowy od:

Wynajem kajaka z polietylenu:

  40zł/osobę  (kajak i transport)

  40,00 zł / dzień

Transport sprzętu:

  2,50 zł / km

Opieka ratownika WOPR:

  200,00 zł / dzień

Ognisko, ciepły posiłek:

spływy kilkudniowe:

  cena ustalana indywidualnie

  RABATY

Cennik spływów jednodniowych, wypożyczenie sprzętu w:   OCYPLU,   OSIEKU i OWIDZU    

NASZ SPRZĘT:

kajaki z polietylenu firmy Roteko typu "Sprinter"

super wytrzymałe kajaki dwuosobowe z bardzo wygodnymi, wysokimi, szerokimi i składanymi fotelami, oraz lekkie aluminiowo-plastikowe wiosła. Spływ takim kajakiem będzie bezpieczny i komfortowy. Jest możliwość montażu dodatkowego fotela dla dziecka.
kajaki z polietylenu firmy Aquarius typu "Traper"

Bardzo fajny jednoosobowy kajak stworzony do turystyki rzecznej. Bardzo uniwersalny. Zadowoli każdego kajakarza. Bardzo pakowny, posiada luk bagażowy z gumową pokrywą.

Kajaki z laminatu

Sprawdzone, bezpieczne kajaki na jeziora i rzeki z mniejszą ilością przeszkód(kamienie, przewrócone drzewa). Idealne na spływy po rzece Wda. Wygodne, wyprofilowane siedziska. Długi kokpit - dużo miejsca na długie nogi:)


canoe

Posiadamy canoe 2 i 3 osobowe. Sprzęt jest zbudowany z laminatu lecz poprzez kształt i wiosłowanie drewnianym pagajem można poczuć się jak Indianin!Kamizelki asekuracyjne i ratunkowe

Każda osoba otrzymuje kamizelkę dopasowaną rozmiarem i umiejętnościami pływackimi. Posiadamy rozmiary od XSB dla dzieci poniżej 15kg wagi do XXL dla dużych facetów:)
Opisy rzek:rzeka

(charakter)Wierzyca

(zróżnicowana: są odcinki nadające się na rodzinną wyprawę, ale również porywiste, trudne, dla bardziej wymagających - pragnących silnych doznań)Wda

(spokojna, na większości odcinków łatwa, odpowiednia dla całej rodziny)


mapki

(rekomendowane miejsca wodowania kajaków)
Kościerzyna-GniewWdzydze - Wda
opisopis Wierzycy


opis Wdy


REGULAMIN - SPŁYWY KAJAKOWE


Regulamin do pobrania


JAK PRZYGOTOWĆ SIĘ DO SPŁYWU


  • Ubiór: w upalne dni konieczna czapka z daszkiem i krem z filtrem; w deszczowe dni coś ciepłego i przeciwdeszczowego; obuwie: sandały, trampki.
  • Telefon, dokumenty, pieniądze pakujemy w wodoodporne plastikowe etui lub po prostu w duży słoik.
  • Rzeczy na zmianę, ręcznik, w razie wywrotki pakujemy w nieprzemakalną torbę lub w kilka plastikowych worków.
  • Pamiętamy o wodzie, zimnych napojach lub herbacie w termosie i kanapkach – zależy od pogody i długości spływu.
  • Podczas spływów kilkudniowych planujemy trasę spływu oraz miejsca noclegów – przedstawiciel wypożyczalni pomoże Państwu dobrać trasę i miejsca postojów, a w razie potrzeby, przewieziemy Państwu plecaki i namioty, dowieziemy prowiant.

KONTAKT w sprawie rezerwacji


Michał

Kasia


509 485 195

608 057 639